• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kharkiv - Gdynia

  1. 22:30Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  2. 23:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  3. 01:15Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 08:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  5. 10:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  6. 12:50Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  7. 14:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 17:00Yagodyn cło (UA-PL)
  9. 17:10Dorohusk cło (PL-UA)
  10. 18:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  11. 21:40Warszawa Dworzec autobusowy "Centralna"
  12. 23:45Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  13. 01:25Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  14. 02:40Torun Plac 18 Stycznia 4
  15. 03:50Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  16. 06:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  17. 07:00Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  • Przewoźnik: FOP Lekhman A.I
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation