Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Kherson (2)

LUX-REISEN
Wyjazdy: 18 Kwi, 19 Kwi, 20 Kwi, 22 Kwi, 23 Kwi, 24 Kwi, 25 Kwi, 26 Kwi, 27 Kwi, 29 Kwi
  1. 08:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
  3. 11:45Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:30Opole "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow 56
  5. 15:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  6. 17:10Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 18:35Tarnow Stacja benzynowa "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  8. 19:50Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:40Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  10. 22:30Medyka cło (PL-UA)
  11. 23:55Shehyni cło (UA-PL)
  12. 01:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  13. 02:45Zolochiv Obok "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
  14. 04:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  15. 04:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  16. 05:00Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  17. 07:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  18. 07:45Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  19. 09:05Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  20. 09:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  21. 10:30Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  22. 11:30Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  23. 12:40Uman ul. Kyiwska, 4, w pobliżu sklepu Grill
  24. 16:35Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  25. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  26. 18:15Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  27. 19:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  28. 20:35Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: LUX-REISEN
  • Informacje dodatkowe: Zwierząt nie można przewozić.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Dodatkowy bagaż nie może przekraczać podstawowego rozmiaru. Wózek dziecięcy 30% ceny biletu. Wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane.Rowery można przewozić na podstawie wcześniejszej umowy.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation