• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs (Cherkasy) Kyiv - Praha (Plzen)

08:20 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:45 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
13:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:30 Krakovets cło (UA-PL)
19:30 Korczowa cło (PL-UA)
23:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:40 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
01:50 Chalupki CLO
01:55 Bohumín CLO
02:20 Ostrava Svinov Dworzec kolejowy, ul.Peterkova
03:45 Olomouc Stacja kolejowa, ul. Jeremenkova 103/23
05:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
07:55 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 szt.do 30kg(60х40х20)-za darmo, każdy następny 10% od ceny biletu,
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerów dozwolony.25% od ceny biletu. NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
25% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation