Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Запорожье - Хайльбронн

16:00 Zaporizhia Dworzec, Zaporozhska 22
18:00 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:00 Kharkiv Dworzec, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec, ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Dworzec autobusowy, Radyanska 157
06:15 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, 109 Strijska ul.
05:30 Chemnitz ZOB
06:15 Gera Bus Station
07:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:00 Nurnberg ZOB
10:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:00 München P+R Fröttmaning
13:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
15:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 1 EUR
Informacje dodatkowe: Passengers must appear on the landing necessarily 30 minutes before the departure of the bus. Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Zasady zwrotu: do 744g: 90%
odjazd od 744g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information