Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Кельн - Мелитополь (север)(01.10 - )

08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
09:30 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
10:15 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
11:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
10:20 Munster ZOB
12:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:00 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
12:30 Bremen Breitenweg
14:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 78
16:00 Schwerin Bus Station
14:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:30 Magdeburg Dworzec autobusowy, Kölner Platz
18:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
08:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
11:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
15:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
22:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:30 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
19:30 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:30 Oleksandriia Dworzec
23:55 Dnipro Bus Station, 10 Kurchatova str.
02:00 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
04:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 bag up to 40kg(40x60x40)-free, every next 1 kg - 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information