Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy 296 Гайсин - Киев

15:20 Gaisyn Bus Station, 128 1Tranvya str.
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv Gorkyoho str. 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:00 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Zastávka na požádání
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
17:50 Tetiiv Lenina str. 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
Przewoźnik: VasilkivTransAvto
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Zasady zwrotu: do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information