Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Chernivtsi - Wroclav

13:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
14:35 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
17:10 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
19:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bag up to 40kg(100x50x30)-free, every next from 30 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information