Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy EU0331 Кельн - Киев

08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
09:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:35 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Unna ZOB, Busst. C
12:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5
15:00 Braunschweig ZOB Pavilion, Berliner Platz
16:15 Magdeburg Hbf, Neuer ZOB, Maybachstr.
18:35 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk CLO POL-UKR
08:00 Yagodyn cło (UA-PL)
11:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
12:00 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
13:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
18:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 1 bag 60x40x40 cm, - free, every next from 5-15 EUR
Zasady zwrotu: do 24g: 90%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information