Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kamenets-Podolskiy - Poznan

11:05 Kamianets-Podilskiy Dworzec, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:30 Borschiv Dworzec autobusowy
13:20 Chortkiv Dworzec, ul.Kopycinесka22
14:10 Buchach ul. Shevchenka 57
16:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
18:45 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
19:45 Krakovets cło (UA-PL)
20:15 Korczowa granica PL-UA
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera pl.M
01:00 Krakow airport Port lotniczy
02:55 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
04:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
06:20 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
08:00 Leszno Dworzec PKP
09:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: PAT TERNOPIL-16127
Bagaż: 1 bag-free, every next from 80 UAH
Informacje dodatkowe: Carriage of animals and bicycles are allowed for extra payment
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 75%
odjazd od 24g do 12g: 50%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information