Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Wroclaw - Katowice - Kiev

13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
15:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
19:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Stacja benzynowa naprzeciwko McDonalds
21:15 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:35 Lancut Dworzec autobusowy
22:00 Przeworsk Dworzec PKS
22:30 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
23:10 Przemysl Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21
07:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:30 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:30 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1bag up to 30 kg and size (length + width + height) not exceeding 170 cm - for free, next kg 1 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Zasady zwrotu: do 240g: 80%
odjazd od 240g do 72g: 50%
odjazd od 72g do 24g: 10%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information