За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Долина - Прага

Купити квитки на автобус Долина - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Долина в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:20 – 07:25 ДолинаПрага

21 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 04:20 ДолинаПрага

16 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

12:00 – 04:20 ДолинаПрага

16 год. 20 хв.

Вт, Пт

13:30 – 08:30 ДолинаПрага

19 год. 0 хв.

Вт, Чт

14:05 – 08:00 ДолинаПрага

17 год. 55 хв.

Пт

14:35 – 08:50 ДолинаПрага

18 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

18:05 – 11:40 ДолинаПрага

17 год. 35 хв.

Вт, Пт, Сб

18:35 – 14:05 ДолинаПрага

19 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 14:30 ДолинаПрага

19 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

19:30 – 14:35 ДолинаПрага

19 год. 5 хв.

Ср, Сб, Нд

19:35 – 12:30 ДолинаПрага

16 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

Маршрут на карті

Як з Долина швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Долина і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Яцив ФОППрага - Львов

Спасибо! поездка прошла хорошо!

Яцив ФОППрага - Вроцлав

Поездка нормальная.

Яцив ФОПЛьвов - Братислава

Понравилась организация и поездка

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Vital euro transЛьвов - Прага

Чудовий автобус, водії. Жахливий кордон, 6 годин чекали...

Vital euro transКраков - Ивано-Франковск

Я сиділа на першому місці - це було незабутньо! Однозначно рекомендую вам цього перевізника)

Vital euro transСамбор - Пльзень

за таку ціну досить пристойний перевізник. рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Прага

Поїздкою задоволена. Водіі привітні, адекватні, прийіхали вчасно, без проблем. Шкода що нема. Wi Fi

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя