За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Стрий

Купити квитки на автобус Прага - Стрий: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Стрий. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Стрий і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Стрий дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 02:10 ПрагаСтрий

16 год. 10 хв.

Сб

11:00 – 05:00 ПрагаСтрий

18 год. 0 хв.

Пн

11:20 – 06:55 ПрагаСтрий

19 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:45 – 07:55 ПрагаСтрий

20 год. 10 хв.

Пн

12:00 – 09:35 ПрагаСтрий

21 год. 35 хв.

Пн, Пт

12:15 – 07:55 ПрагаСтрий

19 год. 40 хв.

Пн

12:30 – 06:15 ПрагаСтрий

17 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 07:55 ПрагаСтрий

19 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 09:45 ПрагаСтрий

20 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Нд

14:00 – 09:50 ПрагаСтрий

19 год. 50 хв.

Нд

14:30 – 08:50 ПрагаСтрий

18 год. 20 хв.

Пн, Чт, Нд

14:30 – 08:50 ПрагаСтрий

18 год. 20 хв.

Пн

16:00 – 11:00 ПрагаСтрий

19 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 10:05 ПрагаСтрий

18 год. 5 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:30 – 11:00 ПрагаСтрий

18 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

18:00 – 09:00 ПрагаСтрий

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 09:00 ПрагаСтрий

15 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

19:30 – 10:50 ПрагаСтрий

15 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Стрий в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Стрий. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсОломоуц - Львов

Пунктуальні. Доїхав з комфортом

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

ROCA TravelПрага - Львов

Поїздкою задоволений , кондиціонер працював, адекватні водії

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя