За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 316 Созополь - Кривой Рог

10:00 Созопол restaurant Cherno more
10:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
10:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
11:20 Поморіє Aut. Nadr., in new town
11:30 Ахелой restaurant Black And White
11:35 Равда post,restaurant Tornado
11:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
12:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Обзор Aut. Nádr.
12:50 Бяла Čerpací stanice
13:00 Камчія vidlice do Kamchia
13:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
13:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
13:55 Сонячний День Autobusová zastávka
14:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
14:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
14:30 Албена Aut. Nadr.
14:50 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
15:30 Каварна route Varna - Durankulak
10:15 Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
14:00 Миколаїв Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
18:00 Кривий Ріг pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
Перевізник: ODD Doris

Показати всі рейси Созопол - Кривий Ріг

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information