За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 847002 Freiburg - Warsaw - Kiev

07:30 Фрайбург Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
08:30 Оффенбург Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
09:00 Страсбург Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
09:55 Баден-Баден Hauptbahnhof DB
10:35 Карлсрує Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:45 Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
12:35 Дармштадт Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
13:20 Франкфурт-на-Майні Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
14:15 Гиссен Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
16:10 Кассель Stanice Wilhelmshöhe
16:55 Геттинген Hbf. Berliner Str.
18:30 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:00 Магдебург ZOB am Hbf
22:00 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:30 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Перевізник: ECOLINES

Показати всі рейси Фрайбург - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information