За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 846402 Bonn - Warszawa - Kiev

07:40 Бонн International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Кельн Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
09:25 Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Дуйсбург ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:35 Ессен Aut. Nádr., ul. Freiheit
11:20 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
12:10 Хамм Willy-Brandt-Platz
13:05 Мюнстер Hbf, Bremerplatz
14:10 Оснабрюк OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:15 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:55 Магдебург ZOB am Hbf
21:40 Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
16:00 Ковель Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
17:20 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:35 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:35 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:30 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Перевізник: Ecolines

Показати всі рейси Бонн - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information