• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут (Запорожье) Киев - Щецин

TzOV TOPUKRAINE/AGAT
Виїзди: 23 Лют, 1 Бер, 5 Бер, 8 Бер, 12 Бер, 15 Бер, 19 Бер, 22 Бер, 26 Бер, 29 Бер
  1. 06:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 08:25Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 14:15Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  5. 15:50Краковець celnice (UA-PL)
  6. 15:55Корчова celnice (PL-UA)
  7. 19:15Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 20:25Катовіце ul. Piotra Skargi 6
  9. 22:00Ополе "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  10. 23:35Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 00:45Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  12. 02:20Зелена Гура Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  13. 03:55Гожув-Велькопольский Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
  14. 05:30Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Перевізник: TzOV TOPUKRAINE/AGAT
  • Додаткова інформація: Возможность перевозки животных и велосипедов уточнять у перевозчика
  • Багаж: 1шт. до 50 кг (30x60x80) - бесплатно, каждый след. (макс. 2) - 10% от цены билета
  • Знижки: 10% Группа от 2 чел.
    15% Дети 0-14 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя