ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Москва (09:55)

ФОП Соловйова Л.А.
Виїзди: 1 Тра, 2 Тра, 3 Тра, 4 Тра, 5 Тра, 6 Тра, 7 Тра, 8 Тра, 9 Тра, 10 Тра
  1. 09:55Кривий Ріг Aut. Nádr. Terny, ul. Arsentyeva, 2B
  2. 10:15Кривий Ріг Autobusová zastávka, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky 111
  3. 10:20Кривий Ріг Autobusová zastávka, kino "Oktyabr", ul. Musorgskogo 18
  4. 10:25Кривий Ріг Palác kultury pojmenoval Bogdan Khmelnitsky, ul. Vatutina 33A
  5. 10:30Кривий Ріг Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  6. 10:50Кривий Ріг Osvobozhdeniya sq
  7. 10:55Кривий Ріг Aut. Nádr. №2 (Tsentranlyi Rynok), ul. Lermontova 42
  8. 11:05Кривий Ріг Autobusová zastávka, pl. Gorkogo, zastávka 95 čtvrtletí
  9. 11:15Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  10. 12:45Кам’янське (Дніпродзержинськ) plac Pryvokzalna 10
  11. 13:40Дніпро KARAVAN ul. Nyzhnodniprovska 17
  12. 13:45Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  13. 14:15Новомосковськ ul.Suchkova 9
  14. 16:45Харків Stanice metra, "Kholodna Gora"
  15. 18:45Гоптівка customs (UA-RU)
  16. 19:30Нехотеєвка (Белгородський р-н) customs (RU-UA)
  17. 22:25Бєлґород Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  18. 00:25Курськ Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  19. 03:25Орел Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  20. 05:25Тула Aut. Nádr., Lenina 94
  21. 06:10Москва Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  • Перевізник: ФОП Соловйова Л.А.
  • Додаткова інформація: Мерседес Спринтер - 8 мест. Перевозка велосипедов запрещена. Перевозка животных разрешена (каждый случай рассматривается индивидуально)
  • Багаж: 2 шт. до 25кг - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя