• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мариуполь - Полтава - Киев

  1. 14:30Маріуполь Автобусная остановка, пр. Строителей, 125
  2. 18:20Оріхів (Запорізька обл.) Автовокзал, ул. Запорожская 23а
  3. 18:45Камишуваха Автовокзал ул.Б.Хмельницкого 72(Гастроном №1)
  4. 19:20Запоріжжя Автовокзал, пр. Соборный, 20
  5. 21:10Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  6. 22:00Новомосковськ ул. Гетьманская, 34/1, памятник МиГ
  7. 23:40Красноград Автовокзал, ул. Полтавская, 91
  8. 01:10Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  9. 02:50Лубни Автовокзал, пр-т Владимирский, 157
  10. 03:50Пирятин Автовокзал, ул. Европейская 154
  11. 05:30Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  12. 06:00Гора (Бориспіль) Автобусная остановка
  13. 06:25Київ Станция метро "Харьковская", ул. Николая Бажана, 36
  14. 08:15Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  15. 10:15Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  16. 11:00Бердичів Автовокзал, ул. Привокзальная, 1-А
  17. 12:15Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  18. 14:15Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  19. 16:25Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  20. 19:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  21. 19:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  • Перевізник: СВ-ТРАНС плюс
  • Додаткова інформація: Перевоз собранного велосипеда - 200 грн. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (80х50х50) - бесплатно. Дополнительный багаж весом до 30 кг / 0.2м² - 10% от стоимости билета. Ручная кладь до 5 кг (60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя