• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 047/2 Киев - Прага

КийПасТранс, ATП-5
Виїзди: 13 Гру, 17 Гру, 20 Гру, 24 Гру, 27 Гру, 31 Гру, 3 Січ, 7 Січ, 10 Січ, 14 Січ
  1. 08:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 13:10Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 17:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 20:00Краковець celnice (UA-PL)
  6. 23:59Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 01:30Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 02:30Халупки CLO
  9. 02:40Богумін CLO
  10. 06:10Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  11. 09:10Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: КийПасТранс, ATП-5
  • Додаткова інформація: Транспортировка животных и велосипедов - запрещена, или же дополнительно обращаться к перевозчику. Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда - бесплатно.
  • Багаж: 1шт. до 20кг(60x40x20)-бесплатно, каждый след. от 300 CZK или 300 UAH
  • Знижки: 10% Дети 11-16 лет
    10% Пассажиры старше 60 лет
    50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя