За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 415 Прага-Киев

19:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
22:25 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
01:10 Острава Vítkovická 3276/2
01:40 Богумин CLO
01:50 Халупки CLO
05:45 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:25 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
10:25 Корчова customs PL-UA
12:00 Краковець celnice (UA-PL)
13:45 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:20 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:15 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:40 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 50кг(60x40x40)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Прага - Київ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information