За часом від'їзду
За ціною

Маршрут N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

09:15 Мілан Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
10:00 Комо Vlak. NAdr., San Giovanni
11:00 Лугано FFS PTE. Tresa
11:30 Беллінцона Parking autobusowy obok hotelu Union
13:15 Люцерн Parking Bus Inselipark
14:30 Цюрих Carparkplatz am Shilquai
14:45 Вінтертур Przystanek przy Parkhaus ARCH
15:45 Санкт-Галлен Lagerstrasse
16:45 Брегенц Busbf. / Hbf. stanowisko C
17:15 Ліндау Autobusová zastávka naproti Lindaupark, Bregenzer Str. 52
18:00 Меммінген Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
20:00 Мюнхен Aut. Nádr., "Hackerbrücke"
22:00 Зальцбург P+R Süd
23:59 Лінц
01:30 Санкт-Пельтен Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof
04:00 Брно Aut. Nádr., ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Цешин Stacja paliw ORLEN, ul. Stawowa 58
07:30 Бельсько-Бяла Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Пщина Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
08:10 Тихи Hotel “Tychy”
08:30 Хожув Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
08:45 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
11:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Кельце Plac Niepodległości
12:30 Скаржисько-Каменна Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
13:15 Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:15 Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
15:15 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:20 Ковель Zelezniční stanice, ul.Veteranov 1A
02:30 Сарни (Рівненська обл.) Čerpací stanice "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Коростень trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
07:35 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
13:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Agat/Прикарпатський Експрес/ФОП Мельник/ФОП Бринцов/Eurolines-Mądeltrans
Багаж: 2шт. 30кг 90x75x25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Дети 6-12 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Мілан - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information