Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гдыня - Каменец-Подольский

Modultrans
Виїзди: 2 Тра, 4 Тра, 6 Тра, 8 Тра, 10 Тра, 12 Тра, 14 Тра, 16 Тра, 18 Тра, 20 Тра
  1. 14:00Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции, 1
  2. 15:20Ґданськ Автовокзал, ул. 3 Maja, 12
  3. 18:20Бидгощ Автовокзал, ul. Jagiellońska, 58
  4. 19:20Торунь Автобусная остановка, ul. Dąbrowskiego 26
  5. 21:00Плоцк Ж/Д Вокзал, ul. Dworcowa 46
  6. 23:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 02:40Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  8. 05:35Гребенне таможня (PL-UA)
  9. 07:35Рава Руська таможня (UA-PL)
  10. 09:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  11. 10:10Стрий Автовокзал, ул. Вокзальная, 7
  12. 11:10Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  13. 11:50Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  14. 12:30Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  15. 13:40Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  16. 14:40Снятин Автовокзал, ул. Винниченка 1
  17. 15:40Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  18. 16:55Хотин (Чернівецька обл.) Автовокзал, ул. Васильева, 86б
  19. 17:30Камянець-Подільський Автовокзал, ул. Князив Кориатовичей, 19
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Посадка на автобус может производиться за пределами автовокзала, более детальную информацию можно узнать у водителя.
  • Багаж: 2шт.до 25 кг-бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя