• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Познань - Херсон

Стецик Т.В.
Виїзди: 23 Жов, 24 Жов, 25 Жов, 26 Жов, 27 Жов, 28 Жов, 29 Жов, 30 Жов, 31 Жов, 1 Лис
  1. 06:00Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 07:30Гожув-Велькопольский Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 08:40Свебодзін Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
  4. 12:00Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 13:20Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  6. 15:00Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  7. 22:50Медика celnice (PL-UA)
  8. 23:20Шегині celnice (UA-PL)
  9. 00:20Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 03:30Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 06:00Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 08:20Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  13. 11:20Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  14. 13:45Первомайськ (Миколаївська обл.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  15. 14:45Южноукраїнськ Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  16. 15:30Вознесенськ Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  17. 17:35Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  18. 18:40Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: Стецик Т.В.
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать! Перевозка животных со всеми документами, намордником и выкупленным возле себя местом - разрешена.Возможна задержка прибытия на 2-12 часов в связи с очередями на границе.
  • Багаж: 1 шт. багажа (60*40) 30 kg и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 30% Дети 7-14 лет
    50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя