За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Владимир-Волынский - Павлоград

Виїзди: 16 Жов, 1 Лис, 2 Лис, 3 Лис, 4 Лис, 5 Лис, 6 Лис, 7 Лис, 8 Лис, 9 Лис
23:55 Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
01:15 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:50 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
05:20 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
07:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:05 Кременчук Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
14:15 Дніпродзержинськ Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
15:20 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
16:30 Павлоград Aut. Nádr., ul. Dniprovska 115
Перевізник: ФОП Павловский
Багаж: 1шт. до 50 кг.-бесплатно, каждый след. кг. от 10 UAH

Показати всі рейси Володимир-Волинський - Павлоград

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя