• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Днепр - Свиноуйсьце

Виїзди: 21 Тра, 25 Тра, 29 Тра, 2 Чер, 6 Чер, 10 Чер, 14 Чер, 18 Чер, 22 Чер, 26 Чер
05:40 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
10:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Лубни Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:05 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:20 Устилуг celnice (UA/PL)
00:50 Зосін celnice (PL/UA)
02:10 Хелм ul. Lwowska 20
03:50 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Гожув-Велькопольский Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
15:10 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
15:55 Голенюв Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
17:00 Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Перевізник: Линии Полесья
Багаж: 1 шт. до 25 кг.(30x60x80) и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Додаткова інформація: Билет обязательно в распечатанном виде
Знижки: 5% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-7 лет

Показати всі рейси Дніпро - Свіноуйсьце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя