• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Привокзальная 1

Автовокзал, ул. Привокзальная 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:25 – 10:30 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 5 хв.

Кожен день

06:40 – 11:40 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

06:40 – 11:40 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 0 хв.

Ср, Нд

06:55 – 08:10 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

07:15 – 12:00 ДолинаРахів ДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

07:20 – 08:30 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 10 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

08:05 – 12:20 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 15 хв.

Кожен день

08:05 – 09:20 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 15 хв.

Кожен день

08:05 – 12:20 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 15 хв.

Кожен день

09:40 – 13:10 ДолинаКосів ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:40 – 13:10 ДолинаКосів ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

3 год. 30 хв.

Кожен день

10:00 – 15:30 ДолинаРахів ДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

5 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

10:30 – 12:30 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-ФранківськІвано-Франківськ

2 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 12:10 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 12:00 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

11:10 – 15:40 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:10 – 15:40 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:10 – 15:40 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

4 год. 30 хв.

Кожен день

11:20 – 12:35 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

11:20 – 12:35 ДолинаІвано-Франківськ ДолинаКалушІвано-Франківськ

1 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 17:00 ДолинаЧернівці ДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

13:10 – 20:00 ДолинаХмельницький ДолинаКалушІвано-ФранківськГаличБурштинРогатинТернопільХмельницький

6 год. 50 хв.

Кожен день

13:40 – 19:15 ДолинаЧернівці ДолинаБрошнівКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 35 хв.

Кожен день

14:20 – 09:50 ДолинаЩецин ДолинаСтрийЛьвівВаршаваПлоцькПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

19 год. 30 хв.

Кожен день

14:20 – 09:50 ДолинаЩецин ДолинаСтрийЛьвівВаршаваПлоцькПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

19 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 11:10 ДолинаЩецин ДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

20 год. 40 хв.

Чт, Сб

14:35 – 11:00 ДолинаЛіберець ДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

20 год. 25 хв.

Кожен день

14:40 – 12:00 ДолинаЩецин ДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьКонінПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

15:30 – 05:50 ДолинаВроцлав ДолинаСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

14 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

15:50 – 15:00 ДолинаСвіноуйсьце ДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

23 год. 10 хв.

Кожен день

15:50 – 13:10 ДолинаЩецин ДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 20 хв.

Кожен день

15:50 – 15:00 ДолинаСвіноуйсьце ДолинаСтрийЛьвівЛьвівВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:10 – 05:30 ДолинаВроцлав ДолинаСтрийРяшівКраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

16:10 – 05:30 ДолинаВроцлав ДолинаСтрийРяшівКраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

13 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 ДолинаЛодзь ДолинаРожнятівБрошнівКалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 ДолинаЛодзь ДолинаРожнятівБрошнівКалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 08:00 ДолинаЛодзь ДолинаРожнятівБрошнівКалушІвано-ФранківськРогатинЛьвівСтальова ВоляСандомєжОстровець-СвентокшиськийРадомВаршаваЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:15 – 19:35 ДолинаТрускавець ДолинаМоршинТрускавець

2 год. 20 хв.

Кожен день

18:05 – 13:15 ДолинаПльзень ДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

19 год. 10 хв.

Кожен день

18:05 – 13:15 ДолинаПльзень ДолинаБолехівСтрийЛьвівЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

19 год. 10 хв.

Кожен день

18:10 – 21:00 ДолинаНадвірна ДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

2 год. 50 хв.

Пн, Сб

18:35 – 14:05 ДолинаПрага ДолинаСтрийЛьвівКраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

19 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:40 – 21:36 ДолинаХуст ДолинаВишків (Івано-Франківська обл.)МіжгіряНижній БистрийХуст

2 год. 56 хв.

Кожен день

19:10 – 11:05 ДолинаПознань ДолинаБолехівСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

15 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:10 – 11:05 ДолинаПознань ДолинаБолехівСтрийЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

15 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 16:00 ДолинаПльзень ДолинаСтрийЛьвівРяшівКраківКатовіцеОломоуцГрадець КраловеПрагаПрагаПльзень

20 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

19:40 – 12:20 ДолинаГдиня ДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 12:20 ДолинаГдиня ДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 12:20 ДолинаГдиня ДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 12:20 ДолинаГдиня ДолинаСтрийЛьвівЛьвівЛюблінВаршаваПлоцькТоруньБидгощГданськГдиня

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:20 – 09:00 ДолинаВроцлав ДолинаСтрийЛьвівПеремишльРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

11 год. 40 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Привокзальная 1 в місті Долина містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Долина

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя