• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Гагарина 42

Автовокзал, ул. Гагарина 42: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
07:10 – 10:00 ІршаваТячів ІршаваВиноградівХустТячів

2 год. 50 хв.

Вт, Сб

07:10 – 10:00 ІршаваТячів ІршаваВиноградівХустТячів

2 год. 50 хв.

Ср, Пт

08:05 – 09:35 ІршаваХуст ІршаваВиноградівХуст

1 год. 30 хв.

Пт

08:20 – 02:30 ІршаваОдеса ІршаваХустТячівРахівІвано-ФранківськТернопільХмельницькийВінницяУманьОдеса

18 год. 10 хв.

Нд

09:30 – 11:00 ІршаваТячів ІршаваХустТячів

1 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 11:00 ІршаваТячів ІршаваХустТячів

1 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 11:00 ІршаваТячів ІршаваХустТячів

1 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 11:00 ІршаваТячів ІршаваХустТячів

1 год. 30 хв.

Кожен день

09:30 – 11:00 ІршаваТячів ІршаваХустТячів

1 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 00:30 ІршаваБратислава ІршаваМукачевоУжгородМихайлівціКошицеПряшівБанска-БистріцаЗволенНітраБратислава

12 год. 0 хв.

Пт, Нд

14:00 – 16:00 ІршаваУжгород ІршаваМукачевоУжгород

2 год. 0 хв.

Пн

16:25 – 06:20 ІршаваПрага ІршаваМукачевоУжгородБрноПрага

13 год. 55 хв.

Ср

17:40 – 07:45 ІршаваПрага ІршаваМукачевоУжгородБрноПрага

14 год. 5 хв.

Ср, Нд

17:45 – 07:45 ІршаваПрага ІршаваМукачевоУжгородБрноПрага

14 год. 0 хв.

Вт, Сб

18:15 – 06:00 ІршаваКиїв ІршаваМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

18:15 – 06:00 ІршаваКиїв ІршаваМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

18:15 – 06:00 ІршаваКиїв ІршаваМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

18:15 – 06:00 ІршаваКиїв ІршаваМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

18:15 – 06:00 ІршаваКиїв ІршаваМукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

21:20 – 23:00 ІршаваХуст ІршаваВиноградівХуст

25 год. 40 хв.

Пн, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Гагарина 42 в місті Іршава містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Іршава

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя