Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Варшава - Винница (16:30)

16:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:50 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
22:30 Дорохуск CLO POL-UKR
00:00 Ягодин customs (UA-PL)
02:30 Луцьк Bus Station, 148 Lvovska str.
03:50 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
04:30 Нетішин Shopping center, Nezalezhnosti Avenue 22
07:05 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
09:10 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
09:25 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 6 чел.
50% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information