Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Карлсруэ - Херсон (центр)

19:30 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
20:30 Олександрія Bus Station
23:55 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
08:30 Хайльбронн Hbf-Busbahnhof pl.4
09:30 Маннгейм ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
02:00 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
04:00 Мелітополь Bus Station, 204A Dzerzynskogo str.
10:30 Франкфурт-на-Майні аеропорт Airport
12:00 Вюрцбург Railway Station Bismarckstrasse
13:30 Фульда Railway Station Ruprechtstraße 22
14:30 Бад-Херсфельд Hbf
15:30 Эйзенах Rasthof Eisenach / Ramsberg
16:30 Эрфурт Hotel Intercity Willy-Brandt-Platz 11
17:30 Єна McDonalds neben Aral
18:00 Гера Haltestelle "Autobahn" neben Mc Donalds
19:00 Лейпциг Hbf
08:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
17:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
22:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
23:30 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Winew
Багаж: 2шт. до 40кг(40x60x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 1 EUR
Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда в разобраном состоянии з доплатой 25 евро.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 65 лет
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
20% Дети 10-12 лет
30% Дети 2-4 лет
30% Дети 4-10 лет
99% Дети 0-2 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information