Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 477 Khmelnytskiy - Khust

12:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:40 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
16:20 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
16:40 Бурштин Request stop
17:00 Галич Request stop
17:25 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
18:00 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
18:40 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
19:51 Вишків (Івано-Франківська обл.) Request stop
20:25 Міжгіря Bus Station, 9 Olbrachta str.
20:56 Нижній Бистрий Request stop
21:36 Хуст Bus Station str. Ivana Franka 118
Перевізник: ПП «АТП Поділля – Тур»
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information