Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 539 Кошице-Прага (11:00)

11:00 Кошице Bus Station, Stanicne nam. 9
11:35 Пряшів Bus Station
13:00 Попрад Bus Station
13:45 Липтовский Микулаш Bus Station
14:15 Ружомберок Bus Station
15:10 Врутки Bus Station
15:40 Жиліна Bus Station
16:10 Поважска-Бистрица Dom. sluzieb
16:55 Тренчин Bus Station
18:05 Угерске-Градиште Bus Station
19:40 Брно Bus Station hotel Grang
22:10 Прага Bus Station "Florenc"
Перевізник: Student Agency
Умови повернення: до 12 год. до від'їзду: 75%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information