Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Kherson - Koln

21:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
22:00 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
01:00 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
04:45 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
07:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
09:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
11:45 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:30 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
02:30 Котбус ZOB, Marienstr. 1
04:15 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
10:30 Бремен Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
12:15 Оснабрюк Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
13:00 Дортмунд Hbf Nordseite, Steinstrasse
13:50 Ессен Hbf., Am Hauptbahnhof 5
14:20 Вупперталь Hbf., Döppersberg
14:30 Кельн Hbf, ZOB, Breslauer Platz
Перевізник: Lvivske ATP 14631
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information