Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Madrid-Kyiv

17:00 Мадрид eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
20:00 Валенсия eastacion de aut. av.M.Pidal
00:00 Таррагона Bus Station Pere Martel
00:55 Барселона eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Жирона Bus Station
05:55 Ужгород Bus Station, 2 Stantsijna str.
06:45 Мукачеве Bus Station, Akademika Pavlova str. 214
09:00 Стрий Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
10:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
12:25 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
14:15 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
16:20 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
18:20 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
20:30 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
Перевізник: Odri
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Популярні напрямки


Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information