Квитки на автобус, потяг і літак

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна
Бонусна програма INFOBUS Купуй квитки - отримуй бонуси!

За кожен оплачений квиток ви отримуєте бонуси, які можна використовувати для оплати квитків INFOBUS.

Відгуки пасажирів про перевізників

Nataliia ТернвояжХмельницький - Катовіце
06.05.2021, 11:12

Була 2 пересадки(1 в Тернополі,2 в Польщі на границі).Автобус:wi fi-не було пароля,туалет не працював,телефон зарядити-треба йти через автобус до 1 подовжувача.Персонал попалася ввічливий, до водіїв претензій нема.Стояли 7 годин на границі-але то не є провина Перевізчика..

Maryna Liashuk SVD TransПрага - Новоград-Волынский
03.05.2021, 20:23

Їхали із Праги 29.04. Дуже вдячна автоперевізнику SVD TRANS за комфортні та якісні умови перевезення , а особливо команді водіїв - професіоналів свого діла, за їх чуйне і уважне ставлення , нажаль не знаю їх імен, хлопці бажаю Вам здоров'я і великої УДАЧІ. Дякую!!!!!

Степан ТернвояжГдыня - Первомайск (Николаевская обл.)
01.05.2021, 01:14

29.04.2021 виїхав з Польщі, до місця призначення спізнився на 9 годин. Дуже тупа логістика. Як би можна було поставити їм оцінку від 0 до 10, то це було б -8. Жахлива поїздка. Так, свій відбиток залишив і карантин, і прикордонники. Але безглузді пересадки, це жах.

Melinda Султан ТревелКраків - Івано-Франківськ
26.04.2021, 18:48

Автобус старий, не комфортний. Крісла не зручні, мало простору між рядами, пасажири спереду практично лежать на колінах у тих, хто позаду. Такий нюанс для далеких поїздок - це великий мінус. Водїі були ввічливі та уважні. Практично всі пасажири сиділи без масок та без пристібнутих пасків…

Мобільний додаток INFOBUS Купуйте квитки онлайн на автобус, потяг та літак. Розклади рейсів і ваші квитки тепер завжди під рукою.

Все швидко і просто!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя