Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Dolyna

Koupit jízdenky na autobus Brno – Dolyna: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Dolyna. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Dolyna a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Dolyna levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:00 – 03:30 BrnoDolyna

14 hod. 30 min.

So

15:20 – 07:40 BrnoDolyna

16 hod. 20 min.

Denně

17:15 – 09:40 BrnoDolyna

16 hod. 25 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

17:15 – 09:40 BrnoDolyna

16 hod. 25 min.

Po, Pá

18:15 – 10:40 BrnoDolyna

16 hod. 25 min.

Ne

18:45 – 11:05 BrnoDolyna

16 hod. 20 min.

St, Čt, So, Ne

20:30 – 10:00 BrnoDolyna

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

22:15 – 11:20 BrnoDolyna

13 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Dolyna v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Dolyna. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací