За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Долина

Купити квитки на автобус Брно - Долина: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Долина. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Долина і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Долина дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:00 – 03:30 БрноДолина

14 год. 30 хв.

Сб

15:20 – 07:40 БрноДолина

16 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 07:15 БрноДолина

15 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

17:15 – 09:40 БрноДолина

16 год. 25 хв.

Пн

17:15 – 09:40 БрноДолина

16 год. 25 хв.

Пн, Чт, Нд

18:15 – 10:40 БрноДолина

16 год. 25 хв.

Нд

18:45 – 11:05 БрноДолина

16 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

20:30 – 10:00 БрноДолина

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 10:00 БрноДолина

13 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

22:00 – 11:20 БрноДолина

13 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Долина в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Долина. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя