Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Stryi

Koupit jízdenky na autobus Brno – Stryi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Stryi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Stryi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Stryi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:00 – 02:10 BrnoStryi

13 hod. 10 min.

So

13:45 – 05:00 BrnoStryi

15 hod. 15 min.

Po

15:05 – 07:55 BrnoStryi

16 hod. 50 min.

Po

15:20 – 06:55 BrnoStryi

15 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:25 – 09:35 BrnoStryi

18 hod. 10 min.

Po, Pá

15:30 – 06:15 BrnoStryi

14 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

17:15 – 08:50 BrnoStryi

15 hod. 35 min.

Po

17:15 – 08:50 BrnoStryi

15 hod. 35 min.

Po, Čt, Ne

18:15 – 09:50 BrnoStryi

15 hod. 35 min.

Ne

18:45 – 10:05 BrnoStryi

15 hod. 20 min.

St, Čt, So, Ne

20:30 – 09:00 BrnoStryi

12 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 09:00 BrnoStryi

12 hod. 30 min.

Pá, So, Ne

22:00 – 10:50 BrnoStryi

12 hod. 50 min.

Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Stryi v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Stryi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací