За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Стрий

Купити квитки на автобус Брно - Стрий: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Стрий. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Стрий і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Стрий дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:00 – 02:10 БрноСтрий

13 год. 10 хв.

Сб

13:45 – 05:00 БрноСтрий

15 год. 15 хв.

Пн

15:05 – 07:55 БрноСтрий

16 год. 50 хв.

Пн

15:20 – 06:55 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Кожен день

15:25 – 09:35 БрноСтрий

18 год. 10 хв.

Пн, Пт

17:15 – 08:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Пн

17:15 – 08:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 09:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Нд

18:45 – 10:05 БрноСтрий

15 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

20:30 – 09:00 БрноСтрий

12 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 11:30 БрноСтрий

15 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

22:00 – 10:50 БрноСтрий

12 год. 50 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Стрий в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Стрий. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсЛьвов - Брно

Було дуже приємно їхати, телевізор, вайфай, в автобусі тепло, чисто, водії молодці! Дякую!

Денисовка-ПлюсОломоуц - Львов

Пунктуальні. Доїхав з комфортом

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя