• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Стрий

Купити квитки на автобус Брно - Стрий: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Стрий. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Стрий і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Стрий дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:30 – 04:05 БрноСтрий

14 год. 35 хв.

Пн, Ср, Сб

13:45 – 05:00 БрноСтрий

15 год. 15 хв.

Пн

15:05 – 07:55 БрноСтрий

16 год. 50 хв.

Пн

15:10 – 05:30 БрноСтрий

14 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

15:20 – 06:55 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Кожен день

15:25 – 09:35 БрноСтрий

18 год. 10 хв.

Пн, Пт

15:30 – 07:30 БрноСтрий

16 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 06:15 БрноСтрий

14 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

16:50 – 08:30 БрноСтрий

15 год. 40 хв.

Пн

17:15 – 08:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 09:35 БрноСтрий

16 год. 5 хв.

Нд

18:15 – 09:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Нд

18:45 – 09:00 БрноСтрий

14 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

20:15 – 11:50 БрноСтрий

15 год. 35 хв.

Вт, Сб, Нд

20:30 – 09:00 БрноСтрий

12 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 09:00 БрноСтрий

12 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

21:30 – 11:30 БрноСтрий

14 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 12:00 БрноСтрий

13 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Стрий в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Стрий. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Чудови персонал, привітний відзивчивий, індивідуальний підхід до кожного пасажира. Роздача напитків (чай, кава, вода, сік) була без додаткової плати, пропозиція була включена у вартість білета. Перший раз поїздка в такому конфорті. Поїздка пройшла дуже добре, я задоволена! Водії молодці! Дуже вам дякую! Перевізника рекомендую!

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Водії супер , швидко доїхали без проблем , дуже смачна кава;)

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

D.M.D. GroupКраков - Стрый

Ввічливі та добродушні у спілкуванні водії. Дякуємо!

D.M.D. GroupКатовице - Калуш

Поїздка пройшла добре! Автобус чистий і зсередини і зовні. все добре! дякую

D.M.D. GroupМлада-Болеслав - Львов

Гарна поїздка

Денисовка-ПлюсЧерновцы - Прага

Мне понравилось, всем советую

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя