Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Olomouc

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Olomouc: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Olomouc. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Olomouc a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Olomouc levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 03:30 KatowiceOlomouc

3 hod. 0 min.

00:35 – 03:05 KatowiceOlomouc

2 hod. 30 min.

Pá, So

01:20 – 03:50 KatowiceOlomouc

2 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:20 – 04:30 KatowiceOlomouc

3 hod. 10 min.

Út

01:20 – 04:30 KatowiceOlomouc

3 hod. 10 min.

Po

04:35 – 07:45 KatowiceOlomouc

3 hod. 10 min.

Út, Pá, So

04:35 – 07:45 KatowiceOlomouc

3 hod. 10 min.

So

05:20 – 08:50 KatowiceOlomouc

3 hod. 30 min.

St, So, Ne

15:15 – 19:30 KatowiceOlomouc

4 hod. 15 min.

St

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Olomouc v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Olomouc. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací