• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 109 Прага - Одесса

09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
12:10 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
14:10 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
14:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
19:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
Dopravce: TOV TURIST

Všechny linky Praha - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací