Podle času
Podle ceny

Linka LEB9158 Львов-Богумин-Парндорф

23:00 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
23:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:15 Krakovets celnice (UA-PL)
03:15 Korczowa customs PL-UA
04:35 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
07:25 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:35 Katowice Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
09:40 Chalupki CLO
09:41 Bohumín CLO
09:55 Bohumín Novy Bohumin, zel.st.
10:20 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
11:35 Olomouc Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
12:40 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
13:25 Mikulov CLO
13:25 Drasenhofen CLO
14:50 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
15:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
Dopravce: ЛЕО Экспресс
Slevy: 10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Lviv - Wien

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací