За часом від'їзду
За ціною

Маршрут LEB9158 Львов-Богумин-Парндорф

23:00 Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
23:55 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:15 Краковець celnice (UA-PL)
03:15 Корчова customs PL-UA
04:35 Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
07:25 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:35 Катовіце Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
09:40 Халупки CLO
09:41 Богумин CLO
09:55 Богумин Novy Bohumin, zel.st.
10:20 Острава Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
11:35 Оломоуц Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
12:40 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
13:25 Мікулов CLO
14:50 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
15:20 Вена аеропорт Schwechat Airport Bbf.
Перевізник: ЛЕО Экспресс
Знижки: 10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-14 лет

Показати всі рейси Львів - Відень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information