Podle času
Podle ceny

Linka 028 Praha-Odessa-Kherson

10:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:20 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
16:30 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
19:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
20:00 Mykolaiv Aut. Nádr.
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací