DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan (B)

Boreichuk/EWHD
Odjezdy: 6 Dub, 10 Dub, 14 Dub, 18 Dub, 22 Dub, 26 Dub, 30 Dub, 4 Kvě, 8 Kvě, 12 Kvě
  1. 11:45Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 13:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 20:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 22:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 00:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 04:15Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 06:35Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 06:40Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 09:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 11:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 14:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  12. 17:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Boreichuk/EWHD
  • Doplňující informace: The ticket must be in printed form
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 0-12 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací