• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan (B)

Odjezdy: 26 Srp, 30 Srp, 3 Zář, 7 Zář, 11 Zář, 15 Zář, 19 Zář, 23 Zář, 27 Zář, 1 Říj
11:45 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
13:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
00:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:15 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:35 Krakovets celnice (UA-PL)
06:40 Korczowa celnice (PL-UA)
09:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
17:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Boreichuk/EWHD
Zavazadla: 1 ks. zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 0-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kharkiv - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací