DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Skadovsk

MV-Transbus
Odjezdy: 5 Dub, 10 Dub, 15 Dub, 20 Dub, 25 Dub, 30 Dub, 5 Kvě, 10 Kvě, 15 Kvě, 20 Kvě
  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:45Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  7. 20:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 21:50Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  13. 05:45Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7 (ul. B. Khmelnytskoho)
  14. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  15. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  16. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  17. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  18. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  19. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  20. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: MV-Transbus
  • Doplňující informace: Replacement of the bus in Odessa, Vinnytsia,Ternopil is possible. Transportation of animals is prohibited.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 50% Děti 0-7 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací