• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Kyiv (-20%)

Eastern European Travel
Odjezdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
  1. 08:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  2. 09:05Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
  5. 11:25Poznan airport ul. Bukowska 285
  6. 11:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 13:35Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
  8. 15:25Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 19:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 22:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 00:30Budomierz celnice (PL-UA)
  13. 02:55Hrushiv celnice (UA-PL)
  14. 04:55Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  15. 08:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 14:25Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket must be printed.Promotional tickets are not refundable and the travel date does not change! Bus replacement in Lviv is possible.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací