Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 000083 Kryvyi Rih - Praha

Musil Tour
Odjezdy: 14 Června, 21 Června, 28 Června, 5 Července, 12 Července, 19 Července, 26 Července, 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp
  1. 21:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  2. 01:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  3. 03:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  4. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 10:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 12:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 16:00Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
  8. 17:30Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 18:30Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 20:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  11. 23:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 01:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 02:40Ostrava Zastavka na znamení
  14. 04:10Olomouc Zastavka na znamení
  15. 05:40Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  16. 08:40Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: Musil Tour
  • Doplňující informace: Carriage of animals is possible, extra pay - 50% of ticket price.
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 200CZK /150UAH /20PLN
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Cestující od 60 let
    50% Ditě od 5-12 let
    80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací