• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Chernivtsi - Pila

  1. 12:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  2. 13:25Dunaivtsi Aut. zastavka "Kruhu", ul. Dunaihorodska, 32
  3. 14:50Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 15:25Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  5. 17:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  6. 17:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  7. 18:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  8. 19:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  9. 20:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  10. 21:00Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  11. 21:20Bolekhiv Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka
  12. 21:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  13. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 02:10Shehyni celnice (UA-PL)
  15. 03:15Medyka celnice (PL-UA)
  16. 03:35Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska, 36
  17. 05:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  18. 06:30Tarnow Čerpací stanice "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  19. 08:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  20. 09:00Olkusz Čerpací stanice "Circle K", ul. Sławkowska 32
  21. 09:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  22. 10:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  23. 11:25Radomsko Aut. Nádr. ul. Reymonta 53,
  24. 12:20Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  25. 13:25Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  26. 15:20Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
  27. 16:20Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  28. 16:55Wrzesnia Čerpací stanice "BP", Sikorskiego, Plac Gen. Władysława 31
  29. 17:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  30. 18:35Oborniki Stacja paliw LOTOS, Staszica 23
  31. 19:10Chodzież ul. Strzelecka 24
  32. 19:45Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací