• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Lviv

  1. 12:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  2. 13:25Dunaivtsi Aut. zastavka "Kruhu", ul. Dunaihorodska, 32
  3. 14:50Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 15:25Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  5. 17:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  6. 17:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  7. 18:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  8. 19:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  9. 20:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  10. 21:00Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  11. 21:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  12. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací