• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Swiebodzin

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 8 Kvě, 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě
  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 14:50Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  7. 15:40Nemyriv V blízkosti obchodu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 21:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 23:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 01:00Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 02:05Medyka celnice (PL-UA)
  17. 05:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  18. 05:55Debica Čerpací stanice "BP", ul. 23 Sierpnia 1
  19. 06:30Tarnow Čerpací stanice "LOTOS", ul. Krakowska, 105
  20. 06:55Brzesko Čerpací stanice "Hotel Jaga", ul. Tadeusza Kościuszki 90
  21. 08:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  22. 09:15Strzelce Opolskie Čerpací stanice "ORLEN", ul. Krakowska 52
  23. 09:55Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  24. 10:25Brzeg Čerpací stanice "ORLEN", ul. Władysława Łokietka, 4
  25. 10:40Olawa Čerpací stanice
  26. 11:25Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  27. 12:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  28. 13:15Lubin ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12, supermarket ALDI
  29. 14:20Nowa Sol Žádost o zastavení
  30. 15:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  31. 15:50Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  32. 17:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  33. 19:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Animals are not allowed. Ticket can be shown on mobile phone.
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Dětský kočárek, invalidní vozíky, jízdní kola nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací